Menu Close

KARJEROS DIENA „KAI UŽAUGSIU, NORIU BŪTI…“

 

Balandžio 14 d. mokykloje vyko Karjeros diena pavadinta „Kai užaugsiu, noriu būti…“  Mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose ir edukacijose, kurių metu sužinojo kas yra karjera, kokia plati įvairovė yra profesijų pasirinkime ir kokių asmeninių savybių reikia, norint būti geru pasirinktos profesijos specialistu.

Mokiniai artimiau susipažino su policijos pareigūno ir slaugytojo padėjėjo profesijomis. Policininko profesiją  pristatė Aleksoto bendruomenės pareigūnė Rūta Bačanskaitė su kolegėmis. Edukacijos metu mokiniai turėjo galimybę susipažinti policininko darbu, su įvairiomis priemonėmis naudojamomis policininkų darbe, mokiniai bandė ir savo pirštų antspaudus patyrinėti. Į pagalbą policijos pareigūnėms atvyko ir padėjėjas Amsis.

Kita viešnia, Audronė Masaitienė su asistentėmis iš Kauno statybos ir paslaugų mokymo centro, mokinius supažindino su kita, taip pat labai svarbia – slaugytojo padėjėjo profesija. Mokiniai sužinojo ką reikia daryti jeigu žmogus užspringo, kaip daromas širdies masažas ir dirbtinis kvėpavimas, turėjo galimybę atlikti praktines užduotis – mokėsi suteikti pirmąją pagalbą draugui tvarstant žaizdas.

Pažintis su įvairiomis profesijomis ir praktinės užduotys skatina vaikų domėjimą įvairiomis specialybėmis bei motyvuoja siekti žinių visuose mokomuosiuose dalykuose.

Dėkojame mūsų svečiams už galimybę iš arčiau pažinti policijos pareigūno ir slaugytojo padėjėjo profesijas.

Organizatorės: anglų kalbos mokytoja Kristina Skaraitienė ir dorinio ugdymo mokytoja Julė Vaketienė.